تائید
فروش مسکونیآپارتمان57متر/فول امکانات/بسیار تمیز

57متر/فول امکانات/بسیار تمیز

1 سال پیش در تهران

متراژ
57
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
3٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬017٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✅ 57متر،فول امکانات
⚜️ اسانسور
⚜️ پارکینگ
⚜️ انباری سندی
⚜️ کابینت بندی MDF
⚜️ کمد دیواری
⚜️ نورگیری عالی
⚜️ مشاعات بسیار تمیز و ساکت
⚜️ قابلیت دادن رهن تا 500 میلیون تومان
⚜️ تازه نقاشی شده
✅ سند تک برگ

شعبه1:
برای بازدید از این فایل و فایل های مشابه به املاک کیوانی واقع در سیامک جنوبی بین بن بست 13 و11 پلاک 24 مراجعه فرمایید

>