تائید
فروش مسکونیآپارتمان57متر/مهندسی ساز/رو ب بیرون/کم سن

57متر/مهندسی ساز/رو ب بیرون/کم سن

1 سال پیش در تهران

متراژ
57
ساخت
1392
اتاق
1
قیمت کل
6٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
112٬280٬000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
ارادت
57متر نما تراورتن تکخواب✅
فول امکانات فول بازسازی شده✅
نور و نقشع عالی در حد ،بسیار خوش چیدمان✅
مالک فروشنده واقعی✅
گذر پهن ،کوچه با امنیت بالا✅
سازه بدون نقص و مشاعات بسیار تمیز✅
پارکینگ انباری اسانسور ✅
قابلیت رهن تا 750ملیون توسط املاک✅

❗برای خرید ملک ،هیچوقت عجله نکنید❗

✅✅✅بهترین هارو انتخاب کنید✅✅✅✅

شایان
متخصص تکخواب های منطقه 5 مخصوصا شهرزیبا و بلوار فردوس