تائید
فروش مسکونیآپارتمان57متردوخواب فول امکانات* بدونه نقص* سپه

57متردوخواب فول امکانات* بدونه نقص* سپه

1 سال پیش در تهران

متراژ
57
ساخت
1394
قیمت کل
4٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
71٬052٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
««« بنام روزی دهنده بی منت »»»

قابل توجه سرمایه گذاران
سرمایه گذاری و سکونت
زیرقیمت منطقه

✔️57متر دو خواب
✔️لوکیشن عالی و با دسترسی بالا

((طبق عرف منطقه قیمت پارکینگ جدامحاسبه میگردد))

✅اخذ وام به عهده کارگزار دپارتمان
✅انجام رهن واحد در کمتر از 10روز به عهده دپارتمان
✅تمامی واحدها دارای سند تک برگ می باشد
✅هیچگونه پرداختی تا قبل از استعلامات سند صورت نمی گیرد

✳️امکان بازدید اصولی و آسان✳️
✳️قدرت نقد شوندگی منطقه 15 الی 25 روز✳️

فروشند واقعی
▶️شرایط پرداخت قابل مذاکره و منعطف◀️

❇️ از ابتدا تا روز سند در کنارتان خواهیم بود ❇️

مشاور و کارشناس امور ملکی :