تائید
فروش مسکونیآپارتمان57متری دیزاین حرفه ای پارکینگ اختصاصی

57متری دیزاین حرفه ای پارکینگ اختصاصی

2 سال پیش در تهران

متراژ
57
ساخت
1398
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬315٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
♻️با کمترین نقدینگی صاحب خانه سندی خود شوید فقط کافیست نقدینگی خود را اعلام کنید
مشاور امور ملکی شما rozhan

49متر⚡️
دسترسی عالی به مراکز خرید و تاکسی ⭐️

⭕️با دریافت وام زوجین و اخذ رهن صاحب خانه شوید .وام مسکن برعهده ای کارگذار و اخذ رهن بر عهده ای تیم دپارتمان اکازیون هست جهت راهنمایی های لازم درباره ای وام و غیره تماس حاصل فرمایید تا اطلاع لازم را با شما در میان بگذاریم⭕️

وام و رهن از قیمت کسر شده است

♻️اندیشه بدونه شک بهترین منطقه برای سرمایه گذاری هست  شهری با بالاترین آمار خرید فروش و خط مترو در این منطقه به زودی راه اندازی میشود و واقعا فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری شده است

جهت اطلاعات و راهنمایی بیشتر با بنده تماس حاصل کنید❇️

⚜️دپارتمان بزرگ اکازیون با دوشعبه فعال بهترین درمنطقه⚜️

⚜️اندیشه در منطقه 24 تهران و منطقه 1 شهریار واقع شده است ⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان اکازیون

ثبت امتیاز برای آگهی

واقعی بودن عکس : *