تائید
فروش مسکونیآپارتمان58 متر 1 خواب بلوک بر روبه پارکینگ کلید کارت

58 متر 1 خواب بلوک بر روبه پارکینگ کلید کارت

1 سال پیش در پرند

متراژ
58
ساخت
1403
اتاق
1
قیمت کل
1٬009٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬396٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
5
فوری فوری فوری فوری فوری فوری فوری
فوری فوری فوری فوری فوری فوری فوری

58 متر
1 خواب بزرگ
سالن پرده خور
واحد نبش قرار داره
آسانسور فعال
ساختمان ساکن
بلوک بر
واحد روبه پارکینگ
واحد خام (در صورت نیاز فول میشه)
قابلیت رهن مستاجر تا 130 میلیون

کلید و مدارک دفتر می باشد

کارشناس تخصصی منطقه
دانیال
***********
***********
پاسخگویی شبانه روزی