تائید
فروش مسکونیآپارتمان58 متر 2خوابه فوول

58 متر 2خوابه فوول

1 سال پیش در تهران

متراژ
58
ساخت
1393
قیمت کل
4٬510٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
77٬758٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
درود بر شما

58 متر بی نقص ترین مورد منطقه
2 خواب ( بزرگ ، کمد دیواری سرتاسر )

نقشه با بهترین معماری
سالن مربع

غرق در نور جنوب و شرق / پنجره ها قدی

فول امکانات
پارکینگ سندی باکس
با قابلیت پارک 2 خودرو
اسانسور / انباری
داخل واحد شیک

بهترین گزینه جهت سرمایه گذاری و سکونت
با قابلیت 700 رهن کامل
لوکیشن عالی با بهترین دسترسی

تخلیه / سند تکبرگ و آماده انتقال
فروشنده واقعی
آخرین بازدید شما خواهد بود

مشاور و همراه شما
**** زند ****