تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه58 متر تجاری داخل پاساژ آجودانیه

58 متر تجاری داخل پاساژ آجودانیه

1 هفته پیش در دارآباد

متراژ
58
ساخت
1401
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏58,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,000,000,000 تومان
58 متر تجاری

داخل پاساژ

طبقه همکف

پاخور فوق العاده

امکانات کامل تجاری

سند و سرقفلی

قیمت فوق العاده

مالک بسیار منعطف

علیرضا مشاور شما در منطقه 1