تائید
فروش مسکونیآپارتمان58 متر دو خواب بوستان سعدی

58 متر دو خواب بوستان سعدی

2 سال پیش در تهران

متراژ
58
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬120٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
53٬793٬000 تومان
طبقه
2
✨️✨️فول اکازیون منطقه✨️✨️

●58 متر دو خواب
●نسبت به لوکیشن زیر قیمت منطقه
●قابلیت 450 میلیون رهن
●قابلیت اخذ وام مسکن

☆☆☆☆مسکن ستارگان☆☆☆☆