تائید
فروش مسکونیآپارتمان58 متر / دوخوابه / بدون1سانت پرتی

58 متر / دوخوابه / بدون1سانت پرتی

2 سال پیش در تهران

متراژ
58
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬442٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
59٬344٬000 تومان
طبقه
2
بالکن
دارد
به نام خدا

املاک ستارگان
58 متر

تخفیف عالی پای معامله