تائید
فروش مسکونیآپارتمان58 متر سند تک برگ

58 متر سند تک برگ

10 ماه پیش در مینابی

متراژ
58
ساخت
1387
اتاق
1
قیمت کل
2٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬344٬000 تومان
طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅58 متر سند تک برگ
✅اسانسور/انباری/پارکینگ سندی
✅طبقه دوم
✅خارج از طرح زوج و فرد/دسترسی عالی به مترو و بی ار تی
✅سالن پرده خور نور گیر عالی
✅قابلیت وام مسکن تا 1/200/000/000 م تومان
✅قابلیت رهن تا 300/000/000 م تومان
✅با 750 م نقدینگی خرید خود را انجام دهید
بازدید فقط حضوری ارسال عکس نداریم(فایل شخصی)
ادرس:خ خاوران خ انورزاده شمالی نبش ک حجت الله صادقی املاک آرسس
طاهری