تائید
فروش مسکونیآپارتمان58 متر لاکچری/ شمس آباد م بهشتی

58 متر لاکچری/ شمس آباد م بهشتی

1 سال پیش در تهران

متراژ
58
ساخت
1388
اتاق
1
قیمت کل
6٬560٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
113٬103٬000 تومان
تعداد کل طبقات
5
تکخواب فول امکانات و بسیار خوش نقشه

فول بازسازی ( متریال بسیار شیک و لوکس)

واقع در یکی از بهترین و دنج ترین نقاط منطقه

بسیار مناسب برای هر سلیقه مخصوصا خانه اولی ها

فروشنده واقعی و کاملا به قیمت رسیده
.مشاور شما: شکرفروش