تائید

58 متری فاز دو

1 سال پیش در آبیک

متراژ
58
ساخت
1394
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬120٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬310٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
با سلام و احترام
✅️58 متر تک خواب طبقه اول
✅️کابینت ام دی اف و کمد دیواری
✅️هود معمولی
✅️سند تک برگ
✅️بهترین منطقه فاز دو

برای دریافت اطلاعات بیشتر به ⚡️املاک شهروند⚡️ مراجعه نمایید
آماده دریافت فایلهای شما عزیزان به صورت تلفنی می باشیم
آدرس دفتر :شهرک قدس 40 متر بعد از بیمارستان ولیعصر ⚡️املاک شهروند⚡️
اسدی
امینی