تائید
فروش مسکونیآپارتمان58 متری قدرالسهمی نقلی ((وامدار)) شهریار وایین

58 متری قدرالسهمی نقلی ((وامدار)) شهریار وایین

2 سال پیش در شهریار

متراژ
58
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬740٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
⭐️به نام خدای رزاق⭐️

⛔️⛔️حتما به متنی که براتون مینویسم توجه کنید⛔️⛔️

❌تنها خرید ملک مهم نیست نوشتن قولنامه خیلی مهمه گرفتن استعلامات ملکی و تعهد املاک به خریداران محترم اولویته حتما املاکی رو انتخاب کنید که مشاورینش تحصیلات بالا داشته باشن تا در دام واحد های معارض دار و اشتباهات نوشتاری در قولنامه نیفتید❌

با سلام و احترام

⭐️حاجی پورم کارشناس ملک و مهندس عمران بصورت مشاور تخصصی در کنارتونم⭐️

✅با داشتن مشاوری تحصیل کرده و با سابقه با خیال راحت خرید کنید و پول و سرمایتونو دو برابر کنید✅

⭐️مشخصات ملک
58 متر
4 واحدی
طبقه اول
2خواب
نما تراورتن
کابینت های گلاس
دارای قدرالسهم از زمین
مناسب سرمایه گذاری و سکونت

⭐️شرایط پرداخت
دویست میلیون تومان وام
دویست میلیون تومان رهن
یک میلیارد و سیصد و چهل میلیون تومان نقدینگی

✨حاجی پورم کارشناس و مهندس عمران در شهرک وایین✨

جهت بازدید و اطلاع از فایلهامون فقط کافیه با من تماس بگیرید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مهندس علیرضا حاجی پور

آژانس املاک مسکن7000

با کمترین نقدینگی شمارو صاحب خانه میکنیم