ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
580متر ساخت تریبلکس نوساز در مهراباد
580متر ساخت تریبلکس نوساز در مهراباد
1 هفته پیش در مهرآباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
580
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
145,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
250,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
باسلام و عرض ادب
⚡️⚡️580متر ساخت تریبلکس لاکچری⚡️⚡️
⚡️منطقه اعیان نشین و تاپ لوکیشن⚡️
✨️ یکی از بروزترین تربیلکس های اصفهان✨️
⚡️⚡️موقعیتی خاص برای خاص پسندان⚡️⚡️
⚡️متریال اروپایی و بینظیر
⚡️دارای 4خواب مستر
برای هماهنگی بازدید لطفا تماس بگیرید.
----------------------------------------------------------------
مشاور : فخاری
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت