تائید
فروش مسکونیآپارتمان58متر 2خواب تک واحدی نما سنگ جیحون

58متر 2خواب تک واحدی نما سنگ جیحون

1 سال پیش در تهران

متراژ
58
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬620٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬172٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
به نام خدا

58متر 2خواب
طبقه سوم
18ساله نما سنگ
4تا تک واحدی
انباری بالکن
جیحون مالک اشتر

قیمت 2630
430رهن از ما
220پرداختی شما