تائید
فروش مسکونیآپارتمان58متر.2خواب/نقشه .شیک وفراترازتصور

58متر.2خواب/نقشه .شیک وفراترازتصور

1 سال پیش در تهران

متراژ
58
ساخت
1395
قیمت کل
7٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
123٬275٬000 تومان
طبقه
1

■■■■■■■■■■■
58متر
2 خواب
■■■■■■■■■■■
پارکینگ آسانسور انباری بالکن
نما ساختمان تراورتن
■■■■■■■■■■■
قویترین لوکیشن منطقه
متریال درجه ١

منتظر تماس شما هستم ______