تائید
فروش مسکونیآپارتمان58متر/2خواب/نوساز رودکی

58متر/2خواب/نوساز رودکی

2 سال پیش در تهران

متراژ
58
ساخت
1402
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
75٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
هلدینگ مشاوران سام ⚜️

✅✅ وقت شما برای ما ارزشمند است ✅✅
✅ مناسب سرمایه گذاری ✅

⭕ فرصت محدود /\ زیر قیمت منطقه
⭕ تک بازدید = نشست

⭐ 58 متر
⭐ 2خواب
⭐ 4 طبقه
⭐ تک واحدی
⭐ طبقه دوم و اول موجود
⭐ ⭐ گذر 10متری⭐ ⭐
خوش نقشه بدون یک سانت پرتی⭐
⭐ بالکن
⭐ انباری 6 متر بزرگ و کاربردی
⭐ نوساز تاپ لوکیشن منطقه ⭐ زیر قیمت منطقه
⭐ گذر بسیارعالی و پهن
⭐ غرق در نور
⭐ خوش نقشه و قابل چیدمان

✔️✔️ لوکیشن : سلسبیل بین رودکی و خوش ✔️✔️

قابلیت رهن تا 600 میلیون
قابلیت اخذ وام تا 960 میلیون

‼️ مالک فروشنده واقعی /\ تخفیف برای مشتری واقعی ‼️

جهت هماهنگی برای بازدید در چت دیوار پیام دهید یا تماس بگیرید

☑️ کارشناس رسمی املاک منطقه:حیدری☑️