تائید
فروش مسکونیآپارتمان58متر/خوش نقشه/غرق نور/شیک وتمیز/نسترن

58متر/خوش نقشه/غرق نور/شیک وتمیز/نسترن

1 سال پیش در قدس

متراژ
58
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬275٬000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
⭐هرچه از خاک است،طلا می دهد⭐
⭐دپارتمان تخصصی پلاس⭐

⭐لطفا توضیحات بصورت دقیق مطالعه شود⭐

مشخصات کلی واحد✅

⚜️5 طبقه

و مرکز شهر
✅دسترسی قوی به تمامی اماکن رفاهی و خروجی های شهر

♦️قابلیت رهن تا 250 میلیون تومان♦️

⬆️جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید⬆️

لوکیشن : محدوده بلوار نسترن

☎️مشاور در امور ملکی و کارشناس حقوقی:آقای محمدی
_________________________________________
⚡مشاوره دادن به شما عزیزان افتخار ماست⚡
⭐مکانی برای رسیدن به خواسته هایتان⭐
✅زبده ترین مشاوران منطقه در خدمت همشهریان عزیز✅
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان پلاس

????دپارتمان تخصصی املاک پلاس پلی بین شما و خانه رویائیتان➕