تائید
فروش مسکونیآپارتمان58متر خیابان سرحدی کاسبی

58متر خیابان سرحدی کاسبی

1 سال پیش در فردیس

متراژ
58
ساخت
1387
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬480٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬517٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜️گروه مشاورین و مهندسین 5000 ⚜️
فرصتی کم نظیر با 380میلیون صاحب خانه شوید⚡️⚡️
⚜️خرید مطمئن ، فروش آسان⚜️

✅️فروش یک دستگاه آپارتمان/ 58متر
✅️طبقه سوم نورگیرعالی دور تا دور پنجره قدی
✅️1خواب استاندارد
کابینت گاز رو میزی هود لمسی شیر آلات اهرمی فول درجه1
شده کابینت کلاسیک ترک

شمالی روبه نما

کم واحد ملک قدرالسهم دار میباشد

⭕️سالن پرده خور/نقشه متفاوت و خوش چیدمان غرق نور

در بهترین لوکیشن فردیس خیابان سرحدی کوچه یاس

✅️نما سنگ ملک نورگیر مستقیم
✅️سند تک برگ
✅️ پارکینگ مشاع انباری اختصاصی سندی

⚜️توضیحات شنیدنی دیگر ⚜️

شرایط پرداخت اقساطی به انتخاب شما:

⚜️قابلیت دریافت وام از 200 میلیون الی 800 میلیون
برعهده املاک 5000⚜️

⭕️800 میلیون وام برعهده املاک
⭕️ 300میلیون رهن به عهده املاک
⭕️380نقدینگی شما خریدار گرامی

⭕️ 400میلیون وام برعهده املاک
⭕️ 300رهن به عهده املاک
⭕️ 780قدینگی شما خریدار گرامی

☎️لطفا تماس بگیرید

آدرس دفتر
لوکیشن دیوار

کارشناس امور ملکی در منطقه فردیس:
زاهدی