ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
58متر/مشاعات دار/محدوده پونک/نوساز کلید نخورده
58متر/مشاعات دار/محدوده پونک/نوساز کلید نخورده
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
58
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
8٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
137٬931٬000 تومان
طبقه
5
بلوارفردوس
⭕️58متر1خواب مستر
⭕️سالن مربع بدون پرتی/سرتاسر پرده خور
⭕️اتاق خواب بزرگ با کمد دیواری عمیق
⭕️حیاط مشجر +آلاچیق
⭕️نما و مشاعات هتلینگ بسیار زیبا
⭕️لابی مبله شیک +3شیفت لابی من
⭕️4لاین آسانسور کره ای
✅مالک 100درصد فروشنده ✅
⚜️با ما در املاک بارمان آسان خرید کنید⚜️
❌جهت دریافت اطلاعات تکمیلی تماس بگیرید❌
〽️〽️مشاور امور ملکی شما : چناری〽️〽️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
عارف چناری
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت