تائید
فروش مسکونیآپارتمان58مترتک خواب/فول امکانات/کلید نخورده/حسام الدین

58مترتک خواب/فول امکانات/کلید نخورده/حسام الدین

1 سال پیش در تهران

متراژ
58
ساخت
1403
اتاق
1
قیمت کل
4٬230٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
72٬931٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡مجموعه املاک آریا⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡
                     ⚜ ⚜ ⚜ ⚜

✅ 58متر✔
  ✅ تکخواب✔
    ✅ طبقه اول تا پنجم موجود✔
〰️〰️〰️〰️〰️〰️
*️⃣ پارکینگ سندی(غیر مزاحم)250 میلیون جداگانه محاسبه میگردد✔
آسانسور
*️⃣ انباری سندی(جاداروبزرگ)✔✔
  *️⃣ بالکن بزرگ و دلباز✔
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
✴ پذیرایی بدون پرتی(مناسب هرنوع چیدمان)✔
✴ سالن پرده خور(آفتاب مهمان همیشگی شما)✔
  ✴ اتاق خواب بزرگ(مناسب هرنوع تخت 2نفره)✔
  ✴ آشپزخانه شکیل(درخور بانوی ایرانی)✔
✴ کابینت جاداروعمیق(هایگلاس)✔
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
❇ آیفون تصویری،آنتن مرکزی ✔
  ❇ سیستم اعلام و اتفاء حریق✔
❇ مشاعات شیک و تمیز✔
  ❇ گذر 8 متری پهن✔
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
⚠️ قابلیت رهن تا مبلغ 600 میلیون✔
⚠️ 10درصد از مبلغ کل زمان تحویل سند✔️
☎************☎️