تائید
فروش مسکونیآپارتمان58متری/طبقه اول/روانبخش/سندتکبرگ/15مترپاسیو

58متری/طبقه اول/روانبخش/سندتکبرگ/15مترپاسیو

2 سال پیش در تهران

متراژ
58
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬799٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬258٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
باسلام
58متری
طبقه اول
12 سال ساخت
قیمت استثنایی
قابلیت رهن 350الی 400میلیون

برای اطلاعات بیشتر فایل های مشابه در خرید فروش تماس حاصل فرمائید

مشاور ملکی شما در خرید فروش رضانیا

آدرس کیانشهر روبروی ورودی چهارم شهرک جمهوری مشاورین املاک کیوانی

باتشکر