تائید
فروش مسکونیآپارتمان58متری/فول بازسازی/ورودی ششم/سند تک برگ

58متری/فول بازسازی/ورودی ششم/سند تک برگ

1 سال پیش در تهران

متراژ
58
ساخت
قبل از 1370
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬169٬999٬999 تومان
قیمت هر متر
37٬413٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
باسلام
کابینت ام دی اف
کف سرامیک
بازسازی شده
سند تکبرگ
در رهن مستاجر 270 میلیون (4ماه دیگر وقت دارد)
قابلیت اخذوام تا 960میلیون(برعهده املاک)
فوری فوری
فروشنده منعطف
دسترسی بسیار عالی
مشاعات ساختمان سنگ و سرامیک
همسایگان بسیار عالی

برای اطلاعات بیشتر فایل های خریدوفروش در شهرک جمهوری در طبقات مختلف از فابریک تا فول بازسازی تماس حاصل فرمایید

مشاور ملکی شما در خرید فروش رضانیا

آدرس کیانشهر روبروی ورودی چهارم شهرک جمهوری مشاورین املاک کیوانی

باتشکر