تائید
فروش مسکونیآپارتمان59 متر دوخواب/فول بازسازی/کارون بالای سپه

59 متر دوخواب/فول بازسازی/کارون بالای سپه

1 سال پیش در تهران

متراژ
59
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬530٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
76٬779٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
بنام ایزد منان

59 متر دوخواب تخت خور

دسترسی آسان به مراکز خرید و راه های اصلی

✅️مالک 100٪ فروشنده
✅️تک بازدید = خرید

املاک خانه کوچک تقاطع آذربایجان
اول قصرالدشت پلاک 764➡️➡️
□□□□□□□□□□□□□□□□□□□□□□□□□□□
کارشناس و مشاور منطقه:قوام