تائید
فروش مسکونیآپارتمان59 متر مشابه 70 متر بازسازی شده شکیل

59 متر مشابه 70 متر بازسازی شده شکیل

2 سال پیش در تهران

متراژ
59
ساخت
1383
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬420٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
91٬864٬000 تومان
طبقه
1
59 متر تک خواب
طبقه ی اول فول امکانات
پارکینگ رو به رو درب (بهترین پارکینگ)
ساختمان کم واحد
نقشه واقعا بدون پرتی و قابلیت انواع چیدمان
لوکیشن بسیار قوی و زیبا
کوچه کاملا مشجر و نوساز
مالک منعطف و فروشنده واقعی
قیمت 5420 امضا با پرداختی خوب قابل مذاکره

فایل کاملا شخصی کلید دست خودم هستش
بازدید آزاد و هر زمان برای احترام به وقت شما و خودمان آگهی واقعی ست
(فایل مشابه موجود ندارم)

750 الی 800 رهن میره
960 تا 1920 وام میگیره

علیاری9408759-0912
☎️پاسخگوی تماس های شما از ساعت 8 الی 24
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آقای علیاری 09129408759

آژانس املاک فایلهای زیر قیمت در اینستاگرام صاد