تائید

59 متر موقعیت اداری نبرد شمالی

1 سال پیش در تهران

متراژ
59
ساخت
1380
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
4٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
69٬491٬000 تومان
طبقه
1
خیابان پیروزی خیابان نبرد شمالی
«فروش دو واحد موقعیت اداری، درمتراژ های 59 و 90 متر »

✔️تخلیه | کلید نزد مشاور _ بازدید همه ساعته
✔️3 طبقه تکواحد
✔️طبقه اول
✔️گرمایش پکیج رادیاتور
✔️کابینت ام دی اف |گاز رومیزی | هود

✔️مناسب انواع مشاغل: مطب،آرایشگاه،دفتر وکالت،مزون و …
✔️قابلیت رهن تا 800 میلیون

کنتور برق و گاز مجزا
_____________________
«مشاور خانم داورپناه »
_____________________