تائید
فروش مسکونیآپارتمان59 متر کلیدوکارت تحویل طبقات ویو ابدی بدون مشرف

59 متر کلیدوکارت تحویل طبقات ویو ابدی بدون مشرف

1 سال پیش در پرند

متراژ
59
ساخت
1403
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
949٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬084٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
7
تعداد کل طبقات
5
گروه مشاورین املاک پهلوان ابراهیم نژاد

فوری فوری فوری فوری فوری فوری فوری
فوری فوری فوری فوری فوری فوری فوری

59 متر
1 خواب بزرگ
واحدخام می باشد
در صورت فول شدن 130 میلیون رهن مستاجر

کارشناس تخصصی منطقه
دانیال ************************
پاسخگویی شبانه روزی