تائید
فروش مسکونیآپارتمان59 متری/تک واحدی/شیک/خ قدس

59 متری/تک واحدی/شیک/خ قدس

1 سال پیش در قدس

متراژ
59
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬160٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬661٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
دِپـارتـمان کـاخ
(فرصتی مناسب برای خرید خوب)

✨ واحد 59متری
✨دوطبقه /تک واحدی
✨طبقه اول
✨گذر خیابان پهن/جای پارک فراوان
✨دسترسی عالی به امکانات رفاهی و مراکز درمانی،خرید،آموزشی

»قابلیت رهن تا 270میلیون«

دِپـارتـمان کـاخ