تائید
فروش مسکونیآپارتمان59 متری دو نبش پارکینگ سندی فدک / قایمیه

59 متری دو نبش پارکینگ سندی فدک / قایمیه

1 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
59
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬880٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬864٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
جهت ساختمان
جنوبی
تعداد کل طبقات
4
⚜️ دپارتمان املاک بزرگ نیکان ⚜️
〽️آخرین جستجو ،اینجاست〽️

❗️با پرداخت 1/180 مالک این واحد شوید
♦️کد آگهی : 818
✔️سند تک برگ 59 متری
✔️طبقه دوم /انباری /پارکینگ سندی
✔️ساختمان 12 واحدی جنوبی
✔️نما سنگ مشاعات تمیز
____________________________
✔️فول بازسازی شده نقشه مهندسی
✔️کابینت بندی MDF/هود/گاز
✔️کاغذ دیواری / کمد دیواری
✔️سرویسها بازسازی شده
✔️سالن مربع خوش چیدمان

❌قابلیت رهن تا 300 میلیون
❌قابلیت اخذ وام 400 میلیون

⭕️برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید⭕️
____________________________________________
♦️مشاور و کارشناس ملک : خانم بهرامی
مدیریت: آقای حسن فتحی
آدرس دفتر:
قایمیه_فلکه دوم_ کوچه 17/3 شهید ترکیان پلاک 3