تائید
فروش مسکونیآپارتمان59متر 1خواب روبه افتاب فول امکانات اوقاف

59متر 1خواب روبه افتاب فول امکانات اوقاف

1 سال پیش در تهران

متراژ
59
ساخت
1400
اتاق
1
قیمت کل
4٬930٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
83٬559٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5

⚛️نما سنگ لوکس تروارتن
⚛️در رهن مستاجر حدود 600م
⚛️جهت سند 450میلیون
⏫️⏫️⏫️⏫️⏮️⏮️⏮️⏮️⏮️⏮️⏮️⏮️⏮️⏮️⏮️⏮️⏮️⏫️⏫️⏫️⏫️
⬅️⬅️شخصی ساز شخصی ساز
⬅️⬅️دسترسی به تمام امکانات رفاهی

⚛️⚛️این واحد زیر قیمت منطقه است
[[[[[کمیسیون برای خریداران یک درصد است ]]]]]

✳️✳️با آرزوی خوشبختی برای همه مردم ایران زمین.
☸️باعث افتخار و اعتبار ماست که 22سال همراه مردم عزیز هستیم.
✴️✴️با سپاس کارشناس و مشاور ملکی منطقه

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ فردین ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️