تائید
فروش مسکونیآپارتمان59متر/دو خواب/فول امکانات/میرقاسمی

59متر/دو خواب/فول امکانات/میرقاسمی

1 سال پیش در تهران

متراژ
59
ساخت
1395
قیمت کل
5٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
85٬593٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
املاک بزرگ امیران
شعبه استاد معین

59متر دو خواب

ازادی-میرقاسمی

پارکینگ سندی بدون مزاحم جداگانه محاسبه خواهد شد

مشاور شما:اژدری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

بهنام شعبه مرکزی

آژانس املاک املاک بزرگ امیران شعبه مرکزی

خرید و فروش نهایت 72 ساعت