تائید
فروش مسکونیآپارتمان59متر (سالن پرده خور غرق آفتاب) مثلشو ندیدی

59متر (سالن پرده خور غرق آفتاب) مثلشو ندیدی

2 سال پیش در تهران

متراژ
59
ساخت
1386
اتاق
1
قیمت کل
5٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
89٬830٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
❎ اکازیون به معنی واقعی کلمه ❎

⚠️⛔⚠️ مناسب سکونت و سرمایه گذاری ، 30 درصد زیر قیمت منطقه ⚠️⛔⚠️

■ 59 متر
■ 1خواب
■ فول امکانات : پارکینگ سندی + انباری + آسانسور + بالکن قابل چیدمان
______________________________________________

✔️ پلان استثنائی و کاربردی نور و نقشه عالی

✔️ بدون یک سانتیمتر پرتی سالن پرده خور روبه آفتاب

✔️ لوکیشن مختص اعیان نشین ها

✔️ مشاعات عالی و بدون مشابه در سطح منطقه سیستم امنیتی بالا

✔️ دسترسی آسان به مسیرهای اصلی و اتوبان ها و مراکز تفریحی ، خرید بزرگ

✅قابلیت رهن کامل تا600میلیون✅

✅امکان اخذ وام تا 1 میلیارد تومان ✅
_____________________________________________

⭕ واحد های مشابه باهر بودجه موجود است ⭕

املاک بزرگ بارمان ⚜️
مشاور شما محتشم⚜️