تائید
فروش مسکونیآپارتمان59متر/سالن پرده خور/هنر معماری مدرن/تاپ لوکیشن

59متر/سالن پرده خور/هنر معماری مدرن/تاپ لوکیشن

1 سال پیش در تهران

متراژ
59
ساخت
1400
اتاق
1
قیمت کل
7٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
133٬050٬000 تومان
طبقه
4
❌بهترین گزینه جهت سرمایه گذاری و سکونت❌
✅تاپ لوکیشن منطقه 5✅

⭕️سالن پرده خور روبه آفتاب
⭕️اتاق خواب استاندارد با نورگیری عالی
⭕️نما و مشاعات بسیار تمیز
⭕️سرایداری مقیم(24ساعته)
⭕️2لاین آسانسور
⭕️حیاط مشجر
⭕️بسیار خوش نقشه
⭕️فول امکانات
⭕️پارکینگ انباری آسانسور +بالکن

تک بازدید =قرارداد 100٪

〽️مشاور امور ملکی شما : چناری〽️