تائید
فروش مسکونیآپارتمان59متر فول امکانات// خیابان جُرجَم

59متر فول امکانات// خیابان جُرجَم

1 سال پیش در تهران

متراژ
59
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
58٬474٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✅️✅️✅️شما لایق بهترین ها هستید✅️✅️✅️

‼️‼️قیمت با پارکینگ : 3/650/000/000‼️‼️

⭐️59متر تک خواب

✅️دسترسی عالی به مترو

‼️‼️‼️قابلیت رهن تا سقف 500 میلیون ‼️‼️‼️

‼️‼️قابلیت دریافت وام تا سقف 960 میلیون ‼️‼️

مشاور شما: دیبا
کارشناس تخصصی خرید و فروش آپارتمان در منطقه