تائید
فروش مسکونیآپارتمان59متر نوساز/عروسک/قائمیه

59متر نوساز/عروسک/قائمیه

1 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
59
ساخت
1398
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬898٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
آخرین جستجو اینجاست❗

〽️زیر قیمت ترین واحد ریز نوساز منطقه〽️
♻️دسترسی بی نظیر به تمامی امکانات رفاهی♻️
____
قابلیت رهن تا مبلغ 300 میلیون تومان✅

‼️با کمترین پرداختی صاحب خانه شوید‼️
____
برای احترام به وقت شما عزیزان تمامی اطلاعات آگهی به صورت صحیح و کامل ثبت شده است:

⚪️59 متر یک خواب 
⚫️سند تک برگ

⚪️نوساز     
⚫️مشاعات تماما سنگ

⚪️2پارکینگ سندی انباری سندی تراس              
⚫️سالن پرده خور رو به نما و خیابان

⚫️مالک فروشنده واقعی

⚪️ مجموعا 6 واحد هرطبقه دو واحد
____
        ⚜مناسب سرمایه گذاری و سکونت⚜
____
انتخابی مطمعن مناسب سخت پسندان✔️

کارشناس تخصصی امور ملکی و واحد های زیر قیمت: خانم رحیمی

NIKAN REAL STATE
HASAN FATHI