ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
59مترباسندتکبرگ وپارکینگ شیک وفول*غرب
59مترباسندتکبرگ وپارکینگ شیک وفول*غرب
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
59
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
2٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬067٬000 تومان
✅کناف کاری ونورپردازی شیک*
✅کابینت های گلس درجه ی 1*
✅روبه نما*
❌این واحد دارای وام ورهن میباشد❌
✔بااملاک بزرگ افتخار دیگررویای خانه دارشدن سخت نخواهدبود✔
✔قویترین فایلینگ منطقه ازواحدریز تا ویلایی✔
@باشماهستیم ازصفر تا 100خریدتان@
مشاورشما :رجبی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت