تائید
فروش مسکونیآپارتمان59مترمناسب سرمایه گذاری /وامدار/استادمعین

59مترمناسب سرمایه گذاری /وامدار/استادمعین

2 سال پیش در تهران

متراژ
59
ساخت
1383
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬288٬000 تومان
طبقه
زیرهمکف
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
هوالرزاق

59متر1خواب
طبقه زیرهمکف
2واحدی

انباری سندی
فول دیزاین شده
گذر10متری

بهترین گذردامپزشکی
مشاعات تمیز

400ملیون وام آماده دارد
140ملیون اوراق لازم ندارد

مستاجردارد 50ملیون ماهی7ملیون

لوکیشن:استادمعین خیابان حیدریان
مشاور:میلاد

املاک بزرگ متین با3شعبه فعال