تائید
فروش مسکونیآپارتمان59متری// پارکینگ اختصاصی فازیک اندیشه//

59متری// پارکینگ اختصاصی فازیک اندیشه//

1 سال پیش در تهران

متراژ
59
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬830٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬016٬000 تومان
طبقه
2
⚜️ به نام خدا ⚜️
⚜️شما لایق بهترین ها هستین ⚜️
⚜️ 9صبح تا 12شب ☎️⚜️.

[[ خانم سعادت مشاور وکارشناس ملک ]]

❗اگر میخوای به خونه ی دلخواهت برسی توضیحات رو مطالعه کن❗
✔️متراژ. 59

✅کناف کاری مدرن و نور پردازی شیک

✅متریال درجه 1
✅دسترسی محلی عالی
✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️.
❕640میلیون تومان قابلیت دریافت وام❕

❗رهن واحد به مبلغ 400 میلیون تومان به عهده املاک

واحد های دیگر با نقدینگی های متفاوت با بودجه ی شما موجود است
مشاور شما :خانم سعادت