تائید
فروش مسکونیآپارتمان١6١متر٣خواب/فول امکانات/خرید سرمایه گذاری سکونت

١6١متر٣خواب/فول امکانات/خرید سرمایه گذاری سکونت

2 سال پیش در تهران

متراژ
161
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
7٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬720٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4

سلام و عرض ادب
افتخاری هستم مشاور شما در خرید مطمئن و تضمین سود
_______________________________________________
٣خوابه (هر سه خواب نورگیر)
طبقه سوم (ملک دوکله نورگیر )
آسانسور ایتالیایی
پارکینگ اختصاصی (با قابلیت پارک سه تا ماشین)
دارای دو حمام مستر (خودشور .روشویی و ..)
کابینت ممبران (400ملیون هزینه فقط کابینت شده با فاکتور)
داخل کشوهای کابینت با چوب جهت چیدمان وسایل اشپزخانه طراحی شده
دوربین مخفی متصل ب گوشی (بجز اتاق والدین)
کلیه شیرالات برند خارجی
رنگ و نقاشی روغنی
کلیه پوستر و کاغذ دیواری اتاق ها و پزیرایی جنس درجه یکه
دم در ورودی جا کفشی ممبران طراحی شده همراه نشیمن
کف تراس چمن مصنوعی دیوار بالکن برداشته شده و پنجره ریلی گزاشته شده
پکیج برند
کولرگازی برند
کلیه نصبیات جنس درجه یک بوده
کل پرده ها سه بعدی اتاق ها به همراه کمد های شخصی دخترانه و پسرانه روی واحد میمونه
نما رومی
مناسب سخت پسندان
بازدید=خرید