تائید
فروش مسکونیآپارتمان60 متر 1خواب(سالن پرده خور)غرق نور

60 متر 1خواب(سالن پرده خور)غرق نور

1 سال پیش در تهران

متراژ
60
ساخت
1393
اتاق
1
قیمت کل
7٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
127٬500٬000 تومان
طبقه
1
❇️❇️دپارتمان بزرگ بارمان❇️❇️

ما کنارتان هستیم تا شما به آپارتمان ایده عال خود برسید
☑️☑️هدایتی هستم کارشناس امور ملکی ☑️☑️

❌60متر 1خواب سالن ی تیکه و خوش نقش❌
⭕️بدون یک سانت پرتی
⭕️بهترین لوکیشن(پونک) ،با دسترسی عالی
⭕️مشاعات تمام سنگ تا سقف
⭕️سالن پرده خور +12متر پاسیو
⭕️یکی از بهترین خیابان های مشجر

فول امکانات»»پارکینگ،انباری،آسانسور

⏺قابلیت دریافت هرگونه وام بانکی⏺
⏺قابلیت دادن رهن تا 900م⏺

⬅️مالک فروشنده واقعی و منعطف

⚜️⚜️خرید خوب خود را به رخ بکشید⚜️⚜️

⚜️تک بازدید=خرید100٪
از اولین بازدید تا تنظیم سند کنار شما عزیزان هستیم