60 متر 2خواب/کلا 6واحد/پارکینگ وانباری سندی/اندیشه
2 سال پیش در کرج
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
60
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
♦️هوالرزاق♦️
⚜⚜کارشناس فروش منطقه : حمید صادقی⚜⚜
______________ املاک بزرگ پلاک ______________
بیشترین ---> بهترین ---> به قیمت ترین ---> فایها نزد ماست
هر سوالی در مورد خرید و فروش ملک توی اندیشه داری میتونی ازمن بپرسی( مشاوره تخصصی رایگان)
کد فایل: 11986
♦️♦️♦️♦️ سند تک برگ ♦️♦️♦️♦️
✔ 60 متر 2 خواب بزرگ
✔ طبقه دوم روبه نما اصلی
✔ خوش نقشه و نورگیر
✔ پلان مهندسی و بی نقص
✔ پارکینگ و انباری اختصاصی(سندی)
✔ بالکن و کمد دیواری بزرگ
✔ فول بازسازی و دیزاین شده
✔ مشاعات و راه پله ها تماما سنگ و شیک
✔ واقع در قلب فاز یک اندیشه با دسترسی عالی
_____________________________________________
⚜تمامی واحدها دارای سند تک برگ ⚜
⚜و قابلیت دریافت 640 میلیون وام دارند⚜
_____________________________________________
⚜⚜⚜⚜ با ما زودتر به نتیجه میرسید ⚜⚜⚜⚜
♦️♦️ مشاور و همراه شما: حمید صادقی ♦️♦️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.