تائید
فروش مسکونیآپارتمان60 متر بدون مشابه فول بازسازی

60 متر بدون مشابه فول بازسازی

1 سال پیش در تهران

متراژ
60
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬530٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
75٬500٬000 تومان
طبقه
3
بالکن
دارد
60 متر تک خواب
پارکینگ و انباری و بالکن
طبقه سوم
نقشه بسیار عالی و بدون پرتی
خوش چیدمان
فول بازسازی و غرق نور
کم واحد
در یکی از خوش دسترس ترین و دنج ترین محله های منطقه 5
دسترسی مترو عالی
مالک فروشنده واقعی

برای احترام به وقت شما و خودمان آگهی کاملا واقعی میباشد

960 تا 1920 وام میگیره
650 رهن میره
3000 نقد میخواد

علیاری
☎️پاسخگوی تماس های شما از ساعت 8 الی 24
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آقای علیاری 09129408759

آژانس املاک فایلهای زیر قیمت در اینستاگرام صاد