تائید
فروش مسکونیآپارتمان60 متر دو خواب ازسازی کامل بلوار فردوس

60 متر دو خواب ازسازی کامل بلوار فردوس

1 سال پیش در تهران

متراژ
60
ساخت
1381
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
80٬833٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
60 متر دو خواب

سرمایه گذاری

خوش نقشه

انباری بالکن

نما سنگ

بازسازی شده کامل

رهن 500 میلیونی

مشاور شما مهندس علی رفیع زاده
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

علیرضا رفیع زاده

آژانس املاک گروه مهندسین و مشاورین بزرگ آرکان