تائید
فروش مسکونیآپارتمان60 متر دوخواب مخبری //سوسن آبادی

60 متر دوخواب مخبری //سوسن آبادی

2 سال پیش در تهران

متراژ
60
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
6٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
109٬166٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
.....فول بازسازی در حددنوساز

.....طبقه دوم سندی سوم رویتی

.....کابینت های گلاس ترک

.....کف سرامیک 60×60

....مشاعات عالی

.....دوخواب بزرگ

.....نقشه ای ممتاز با بهترین چیدمان

....سالن پرده خور رو به آفتاب

....بدون مشرف گذر 16 متری

.....کم واحد کلا 7 واحد

.....با لوکیشن و دسترسی عالی

.....عکسها متعلق به واحد میباشد

.....بازدید خرید

.....سهرابی پاسخگو تا 12 شب