تائید
فروش مسکونیآپارتمان60 متر/ طبقه دوم/ تک واحدی/ قصرالدشت

60 متر/ طبقه دوم/ تک واحدی/ قصرالدشت

1 سال پیش در تهران

متراژ
60
ساخت
1377
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬920٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬666٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
بنام خدا

کارشناسی شده و به قیمت رسیده

60 متر

املاک پاسارگاد