تائید
فروش مسکونیآپارتمان60 متر/ طبقه دوم/ رودکی/ تخلیه

60 متر/ طبقه دوم/ رودکی/ تخلیه

1 سال پیش در تهران

متراژ
60
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬790٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬500٬000 تومان
طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
جهت ساختمان
شمالی
تعداد کل طبقات
4
بنام خداوند یکتا

60 متر. طبقه دوم

مشاور شما فیض الهی