تائید
فروش مسکونیآپارتمان60 متر یک خواب/سهروردی/شخصی ساز

60 متر یک خواب/سهروردی/شخصی ساز

1 سال پیش در تهران

متراژ
60
ساخت
1403
اتاق
1
قیمت کل
9٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
155٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✅سازه ای خاص و بینظیر در سهروردی
✅60 متر خوش نقشه بدون پرتی
✅بهره گیری از بالاترین سطح کیفی در متریال
✅یک خواب وسیع و کاملا استاندارد،ارتفاع سقف بالا
✅سالن پرده خور با پنجره های قدی
✅دارای تراس کاملا کاربردی و قابل چیدمان
✅نورمستقیم از جنوب
✅آشپزخانه بسیار بزرگ و پر کابینت
✅کف پوش سنگ دهبید

⚜️مشاعات بینظیر در منطقه:

✅ورودی بسیار زیبا و مجلل از لابی مبله
✅ملک دو کله دارای2 ورودی مجزا
✅نور پردازی حرفه ای در نما و ورودی ساختمان
✅خاص ترین فرعی،فرعی مشجر

مشاور شما یزدان
(مسکن1.2.3)
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3