تائید
فروش مسکونیآپارتمان60 متری دو خواب/پارکینگدار/خوش نقشه

60 متری دو خواب/پارکینگدار/خوش نقشه

2 سال پیش در تهران

متراژ
60
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬470٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬166٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️فرصتی تکرار نشدنی برای خانه دار شدن و سرمایه گذاری
⚜️خرید از شما تضمین سود از ما

60 متری دو خواب
4 طبقه تک واحدی
طبقه 3

سالن مربع ،خوش نقشه بدون پرتی
خوابها تخت خور و نور گیر و مستر
فول بازسازی

امکانات : پارکینگ سندی غیر مزاحم ،انباری ،بالکن

لوکیشن : نواب بلورسازی
قیمت کل با پارکینگ : 2470

کارشناس و مشاور : احمدی
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید