تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی600 متدپر /زمین بر عربخواری /تقی آباد

600 متدپر /زمین بر عربخواری /تقی آباد

2 هفته پیش در تقی آباد

قیمت کل
‏4,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏6,833,000 تومان
✅️600 متر زمین بر خیابان عربخواری تقی آباد شهرری

بر ملک 16 بر خیابان عربخواری

بازسازی _ تعمیرات

آدرس املاک : شهرری _ بعد از میدان معلم سه راه تقی آباد خیابان جمالی روبه روی سرای محله پلاک5