تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا600 متر باغ ویلا داخل بافت میدان نماز-رزکان

600 متر باغ ویلا داخل بافت میدان نماز-رزکان

1 سال پیش در شهریار

متراژ
100
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
10٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬666٬000 تومان
متراژ زمین
600
بالکن
دارد
کد 341
————————————
داخل بافت
استخر آب گرم با تجهیزات کامل
100 متر بنا
آب برق گاز
مناسب سکونت دائم
لوکیشن میدان نماز_رزکان
———————————-
متراژهای مختلف در تمام نقاط شهریار و متناسب با سرمایه شما
برای فایل کردن املاک خود تماس بگیرید
خریدو فروش و تهاتر
باغ و باغچه
آپارتمان
زمین و ویلایی
سوله و سالن
حوزه فعالیت ما تمام نقاط شهریار می باشد
فایل های ما را با نام املاک مهستان شهریار جستجو کنید
برای کسب اطلاعات بیشتر و فایل های متنوع تماس بگیرید
جذب سرمایه گذار با سود بسیار عالی و تضمینی
—————————————